102

Велосипед 3-х колісний Mini Trike надувні (шоколад) (new)

Артикул: LT950 air шоколад (new)

Хід продажів серед триколісних велосипедів  Mars Trike вразить вас та вашу дитину відмінною якістю та комфортом! М’яке сидіння та три широких надувних колеса  дозволять дитині комфортно себе почувати навіть на нерівній дорозі. Також слід наголосити на те, що дані колеса мають звукопоглинальний та амортизаційний ефект. Колісні диски виготовлені зі сталі. . Конструкція велосипеда зроблена з високоякісного металу. Велосипед оснащений зручною батьківською ручкою для керування велосипедом. Для зовсім малих дітей велосипед має у комплекті широку зручну підніжку, на яку дитина може ставити ніжки. Підніжка оснащена гумовими накладками з насічками та може складатись.

Від падіння дитину захистить розволожена по всьому периметру крісла огорожа. Комфортне ергономічне крісло оснащене реміннями безпеки. Від дощу чи спеки дитину захистить знімний козирок. На кермі велосипеда знаходиться люстерко. На батьківську ручку зручно вішати сумочку. Знизу розташований багажний кошик. Велосипед Mars Trike продається в розібраному вигляді, але для його збірки потрібно докласти мінімум зусиль. Відмітна особливість Mars Trike від інших — батьківська ручка не об’єднана з козирком! Повертаючи ручку-штовхач, козирок НЕ БУДЕ крутитися разом з ручкою!

Оновлена модифікація велосипеда має: наявність п’ятиточкових ременів  безпеки, підшипники встановлені на всі три колеса.

Розрахований на дітей від 1 до 3-х років.

Виробництво — Китай.

Характеристики:

— Максимальне навантаження — 20 кг.;

— Вага — 9 кг.;

— Ширина — 50 см.;

— Довжина — 86 см.;

— Висота — 100 см.